Mesaj gönder
Ana sayfa

Labtone Test Equipment Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

 

Labtone Test Cihazları Co, Ltd+20 yıllık güvenilir, uygun maliyetli ekipmanların Çin üretimidir.Üstün ürünlerimizin başlıcaları şunlardır: Titreşim Test Sistemleri, Şok Test Sistemleri, Darbe Test Cihazı, Düşme Test Cihazı, Taşıma Simülatörleri, Kombine Çevre Test Odaları.

 

laboratuvar tonu2002 yılında Shenzhen'de bulunan bir fabrikada faaliyete başladı ve 2015 yılında GuangDong, Donguan'daki 6.000 metrekarelik yeni tesisimize taşındı. Bugün, ürünlerimiz elektronik, otomotiv, otomotiv, havacılık, telekomünikasyon, optoeletronics enstrümanında dünya çapında bulunmaktadır. ve endüstriyel makine uygulamaları.Tecrübemiz ve yeni ürün geliştirmeye olan bağlılığımız, kullanımı kolay, doğru ve onlarca yıllık hizmet için tasarlanmış ürünlerle sonuçlandı.

 

laboratuvar tonuürünler bir yıllık (12 ay) Garantiye sahiptir ve doğrudan Dongguan, Çin'deki fabrikamızdan temin edilebilir.Kapsamlı fabrika servisi ve desteği, teknik literatür, kılavuzlar ve kılavuzlar sağlamanın yanı sıra uygulama sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak nitelikli bir uzman kadroya sahip oluyoruz.


Sizi fabrikamızı ziyaret etmeye içtenlikle davet ediyoruz.

 

Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd şirket Profili 0

 

Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd şirket Profili 1

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirket geçmişi

Labtone Test Equipment Co., Ltd Labtone Test Equipment Co., Ltd Labtone Test Equipment Co., Ltd Labtone Test Equipment Co., Ltd Labtone Test Equipment Co., Ltd
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : LABTONE

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3 Million-5 Million

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Labtone Test Equipment Co., Ltd Sertifikalar